Wāhi tūru wīra māmā me te wira o muri 12''#JL8630LAJ-12
Whakaahuatanga
» He tūru wīra māmā, he iti iho i te 30 pauna te taumaha.
» Anga konumohe pakari me te whakaotinga anodized
» Ngā wira totoka 6”
» 12" WĪRA MURI HAUORA
» Pēhia hei raka i ngā pēki wira
» Ngā kakau whakataka whakamuri
» te okiokinga ringa ka taea te tango
» ngā papa waewae takai
Te mahi
Kōtaha Kamupene
Ngā hua kounga
I whakatūria i te tau 1993. 1500 mita tapawha te rahi
TE KAWE KI NEKE ATU I TE 100 WHENUA 3 NGĀ AWHINA
Neke atu i te 200 ngā kaimahi, tae atu ki te 20 ngā kaiwhakahaere me te 30 ngā tohunga hangarau
Tīma
Neke atu i te 98% te reiti makona o te kiritaki
Auahatanga me te whakapai tonu
Te whai i te hiranga Te waihanga uara mō ngā kiritaki
Waihangahia he hua utu nui mō ia kiritaki
He mātau
Neke atu i te tekau tau o te wheako i roto i te umanga konumohe
E mahi ana ki ngā umanga neke atu i te 200D
Ngā Whakatakotoranga
Tau Nama #JL8630LAJ-12
Whānui Tuwhera 61cm
Whānui Whakapiko 28cm
Whānui o te Nohoanga 46cm
Te Hōhonutanga o te Nohoanga 36cm
Teitei o te Nohoanga 45.5cm
Teitei o te Tua o te Whakamuri 46cm
Teitei Katoa 91 henimita
Te whānui o te wira o muri 12"
Dia. o te Castor o mua 6"